ENERGETICKÁ PSYCHOLOGIE

TERAPIE EFT


Výhody terapie EFT:


 • je rychlá a bezbolestná, má dlouhodobé výsledky

 • nepoužívá žádné pomůcky ani léky

 • můžete se ji snadno naučit a používat

 • často pomohla i tam, kde všechny ostatní metody selhaly

Pomocí terapie EFT a technik energetické psychologie lze vyřešit:


 • fyzické bolesti, chronické nemoci, OCD

 • stres, deprese, traumata

 • únava, nespavost

 • fobie, úzkosti, panika

 • dětské problémy, poruchy učení a chování

 • závislosti (alkohol, kouření)

 • nadváha, porucha příjmu potravy

 • prokrastinace (odkládání věcí)

 • nízké sebevědomí, projev na veřejnosti

 • vztahové problémy

 • problémy s otěhotněním, strach a úzkost v těhotenství a z porodu

EFT se řadí mezi světově uznávané techniky emoční svobody, která spadá do oboru nazývaného energetická psychologie.

Jednoduchá, logická a praktická metoda pro každého - přijďte se jí naučit na kurz Základy EFT. Nebo se můžete naučit řešit jen své fyzické bolesti/ psychické problémy na semináři.


Objednejte se na telefonu +420 775 918 018


Jak probíhá terapie EFT?

Sezení trvá 1 - 1,5 hodinu.

Nejprve terapeut vysvětlí techniky a body EFT. Poté klient sdělí svůj problém a hned poté začíná samotná terapie metodou EFT, popř. hypnóza.

Terapie probíhá tak, že terapeut sedí s klientem vedle sebe, kdy terapeut klade otázky a ťuká na 15 meridiánových bodů (viz. obrázek), klient při ťukání nahlas nebo potichu opakuje fráze, které je potřeba zneutralizovat. Postupně uvolňujeme = neutralizujeme emocionální zátěž, další negativní přesvědčení, i fyzické symptomy, nemoc.


recenze

Lucku a metodu EFT jsem vyhledala, protože jsem měla vleklé potíže s vaječníky. Jako antikoncepci jsem používala hormonální tělísko. Od samého začátku dělalo potíže. Často jsem měla pocit, že jej ztrácím. A celkově jsem měla pocit, že něco není v pořádku, že s něčím nejsem spokojená. Neuměla jsem to popsat. Během terapie jsme vyťukaly negativní pocity, které se vlekly po druhém porodu. Zbavila mne pocitu, že jsou mé záněty špatně, že jsem vážně nemocná. Ani nevím proč... Když se podívám zpátky, vypadá to, že náš Felix je boží dítě, že mu Lucka pomohla přijít na svět. Pomocí EFT mne zbavila obav a strachu z toho, že by mělo být třetí dítě problém.

Při terapii jsme použily i reiki. Pocítila jsem proud energie ve středu těla, na vaječnících, postupně i na hrudi, krku, hlavě. Viděla jsem růžovou a zlatou barvu a nakonec mnou projel celým tělem zlatý šíp a zkrze nohy vyšel ven.

Po terapii jsem cítila neskutečnou úlevu. Smíření. Tuším, že jsem do měsíce otěhotněla. (Blanka)

____________________________________


Klientka řešila hormonální problémy, trápil jí premenstruační syndrom. Ťukaly jsme symptomy pocení, bušení srdce, nervozita....po dvou kolech ťukání bylo vše ok.

____________________________________


Klientka trápila vyčerpanost a přehlcená hlava. Postupně jsme rozebraly a ťukaly stres, špatné sny, bušení srdce......problémy v práci s kolegyní a vedoucí......po terapii byla paní klidnější a při další komunikaci paní říkala, že se jí ulevilo a řeší věci víc v pohodě.

____________________________________


Klientka přišla, že jí zaujala metoda EFT a chce se jí naučit.....proto jsme ťukaly a při tom jsem vše vysvětlovala, aby paní pochopila, co a proč ťukáme. Postupně jsme řešily špatné vzpomínky z péče a jízdy na koni. Všechny jsme vyčistily, kdy zůstala jen čistá vzpomínka bez emocí.....tudíž i strachu do budoucna.

____________________________________


Na jedné akci ke mě přišla paní se zvědavostí, jak metoda EFT funguje....bolela jí hlava až k migréně.....Ťukaly jsme jedno kolo, paní začaly brnět ruce a po druhém kole ťukání byla bolest a vše kolem pryč a paní se mě udiveně ptá, proč jí to nepředepsal doktor??? :)))
Objednejte se na telefonu +420 775 918 018