energetické masáže

reiki

Slovo Reiki vzniklo složením dvou japonských znaků: znakem Rei = univerzální, božská a Ki = "životní energie".


Jsme touto energií Reiki obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe i jako pomoc rodině nebo jako terapeut. Nemá nic společného s tím, zda jste věřící nebo ateisté. Tato životní energie je zdrojem života samotného a je mnohem starší než kterákoli náboženská filosofie.

____________________________________

Tato metoda předpokládá existenci energie Reiki v těle (člověka i zvířete), existenci příslušných energetických center čaker a drah = meridiánů, kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální.

____________________________________

SEICHEM reiki, ptah seichem

Duchovní energie ze starého Egypta, která má jinou vibrační frekvenci než Reiki. Působí do hluboké úrovně, vyrovnává auru, čistí emoční bloky, dokáže čistit i traumata z minulých životů, které ovlivňují náš nynější život.


____________________________________


Veškeré nemoci jsou tedy, důsledkem narušení nebo zablokování proudění této energie v těle.


Objednejte se na telefonu +420 775 918 018


Působit životní energií Reiki nebo Seichem může člověk, který prošel zasvěcením (= iniciací ) svého energetického systému k přijímání a dalšímu předávání této univerzální energie. Já prošla zasvěcením stupně Reiki I. i II., Seichem I.-IV., Ptah Seichem.. Lze pracovat i na dálku. Stačí mne kontaktovat přes e-mail nebo telefon, kde se na všem domluvíme a vy zašlete platbu předem. Poté stačí jen přijímat energii, která se o vše postará :-)