Kalendář akcí

Den plný rad pro vaši duši, krásu i váš domov


Jak působí barvy na náš život? Dokáží měnit naši náladu, aktivitu, pocity, a když budeme umět rozpoznat jejich působení, můžeme ovlivnit nás i naše okolí.


Barevné působení je natolik intenzivní, že ho lze využít jako jednu z metod léčení, kterou používají např. Číňané. Tato metoda se nazývá chromoterapie. Mohou to být barevné puntíky malované na akupunkturní body (využití i v sujok), ale i zahalení se do příslušné barvy, oblečení atd. Př. dítě, které má rýmu/kašel.

Feng shui a barvy v interiéru. Jak na nás působí a jak je lze využít v praxi? Jakou barvu puberťákovi a jakou malému dítku? Proč nespat v zelené?


Bude navazovat Luci s barevnou typologií v oblečení a trošku zabrousíme i ke rtěnkách, abyste si uměly doladit celý outfit. Dozvíte se, co o nás vypovídá barva našeho oblečení.


O přestávce bude připraven lehký oběd opět plný barev a vitamínů na podporu naší dobré psychiky i na posílení imunity. A přitom vám popovídáme o rostlinných barvivech a jejich účinku na zdraví.


Barvy mohou tedy měnit naši psychiku, životní energii, podporují zdraví, chuť k jídlu. Dozvíte se, jak využít barvy jako léčivý prostředek na tlumení zánětů, tvorbu červených krvinek aj.


Dotkneme si i čaker, které mají každá svou barvu, čeká vás i jejich čištění pomocí vizualizace.

Nakonec si vyložíme karty, budeme sdílet, třeba i tančit. Během dne zajdeme i do léčivé zelené přírody plné barevných květů. 

Barvy jsou jako život, pestré, veselé, kouzelné...pojďme si hrát...těšíme se na vás :-)


Lucie Marková - vizážistka, terapeutka

Petra Tomášová - Feng shui konzultantka, arteterapeutka


Doporučení příspěvek za celý den strávený v energii barev je 1700 Kč.

Dolní Branná 149, dne 13. 3. 2022, 15.5.2022, DALŠÍ TERMÍN JE 11. 5 2024 na adrese DOLNÍ BRANNÁ 227!!!

Pokud Tě TO volá, přihlaš se na info@videtsekrasna.cz, nebo sms na tel. 775 918 018