Chceš objevit svou krásu, své ženství?

Budu ráda Tvou průvodkyní.


Ukazuji ženám, jak být krásnější a cítit se sama se sebou spokojena. Usmívat se na sebe i svět kolem sebe.


Provázím ženy jejich osobní proměnou, terapií Vidět se krásná.

Na konzultaci se dozvíš, ve kterých barvách zazáříš a budeš vypadat krásněji a mladistvěji, také které střihy a styl oblečení lichotí Tvé postavě a tváři.

Při minikurzu líčení se naučíš vyzdvihnout a zvýraznit kontury tváře, oči, obočí, rty správnými barvami i tahy štětcem a tužkou.

Jako terapeutka pomáhám odstranit staré nefunkční vzorce a znovu se cítit sebevědoměji.

Dám Ti různé tipy a rady, jak v sobě objevit svou ženskost a jemnost.Poradenství pro vnější i vnitřní krásu ženy.

Objednejte se na telefonu +420 775 918 018

Ráda Ti pomohu, aby ses viděla a cítila krásnou v osobním i pracovním životě, stejně tam ve výjimečných událostech jako je např. Tvůj svatební den, maturitní ples, nástup do nové práce, na VŠ...


Pro mne je velkou inspirací Coco Chanel:


,,Nejlepší barva na světě je ta, která vám jde nejlépe k pleti."

,,Pokud vás ohromila žena svým půvabem, ale nepamatujete si, co měla na sobě, pak byla oblečena bezchybně."

,,Oblékejte se tak, jako by to bylo naposled."

"Nejodvážnější věc je myslet sami za sebe. Nahlas."

,,Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní."

Recenze

U Lucky jsem absolvovala minikurz líčení, na kterém jsem se dozvěděla, jak se (správně) nalíčit. Před kurzem jsem používala všemožné make upy, ale až Lucka mi poradila, který se k mému typu pleti hodí. Všechnu kosmetiku a štětce jsem si mohla vyzkoušet a dle instrukcí jsem to sama zvládla. Od té doby používám doporučenou podkladovou bázi a make up pravidelně. Kurzse mi moc líbil, byla to příjemná zkušenost, při které jsem se naučila, jak se nalíčit a jaké barvy a odstíny používat, které mi sluší a které ne :-) Kurz mohu jen doporučit :-)!

Martina Hrubá, učitelka, Semily


Chtela bych podekovat Lucii Markove za nadherne jemne liceni na mou svatbu.Moooc lidi chvalilo a libilo se.Nalicena jsem vydrzela cely den krasne a to bylo i dost horko a nemusela jsem temer zasahnout.I kdyz jsem se nechala fotit tehotna s briskem,liceni Lucie prizpusobila memu obleceni a typu pleti.Citila jsem se v jeji peci jako star a urcite uz nikam jinam.Doporucuji vsemi deseti a preji hodne spokojenych zakazniku a at to Lucie dela stale rada a pomaha tak lidem se citit krasne ve vyznamnych okamzicich jejich zivota.Urcite i poradenstvi a skoleni navstivim..,jen co bude vice volneho casu.Jeste jednou velke diky.

Veronika Haskova, podnikatelka, Rokytnice nad Jizerou

Nejsem žádná celebrita, ale připadala jsem si tak, když mi Lucka dělala svatební líčení a ještě mě u toho krásně ovívala vějířem :-) Doporučuji!

Veronika Holubcová, mateřská dovolená, Mladá Boleslav

Ještě jednou moc děkuji Lucce za nový pohled na oblékání a nakupování, teď už vím na co se v zrcadle koukat :-) Doporučuji všem, kdo ještě nezkusily.

Andrea Sedláková, kineziologie a Bachovy esence, Libštát (www.andreasedlakova.cz)


Luci, Ty jsi krásná, éterická bytost...z Tebe vyzařuje něco tak krásně zvláštního......až mrazí a hlavně ten klid který přenášíš na druhé :)

Hedvika, kamarádka, cestovatelka, skialpinistka

Moc děkuji Luci, za super líčení mě i mých družiček. Vykouzlila si z nás nádherný tým. Skvělý přístup, zkouška líčení a vše bylo super. Rozhodně doporučuji všem nevěstám, maminkám i družičkám :)

Radoslava Matičková, Lázně Bělohrad


Nejsem zrovna člověk, který by četl recenze a už vůbec nejsem typ člověka, který by se vyžíval v jejich psaní, ale tady udělám ráda výjimku, protože si myslím, že si to paní Lucie opravdu zaslouží.

Když jsem poprvé přijela na zkoušku svatebního líčení, přiznám se, byla jsem kapku nervózní. Trochu jsem se obávala toho, že na mě ze zrcadla vykoukne nějaká zmalovaná panička ze žurnálu. Je pravda, že se již několik let maluji stejně, rtěnka mi nic moc neříká a krabičku očních stínů ani nevlastním, zkrátka by se dalo říct, jsem taková obyčejná holka. Ale osoba, která na mě koukala ze zrcadla, to jsem opravdu nebyla já. Najednou z té obyčejné holky vystoupila žena, která ani netušila, jak může být krásná. A k tomu všemu postačí jen maličkosti – nebát se změny a nějaká ta „malovátka“. Na paní Lucii oceňuji hlavně trpělivost a smysl pro detail. Měla jsem z ní pocit, že opravdu ví, co dělá. A když se něco nepovede? Nevadí, zkusíme něco jiného. Pro ni je totiž důležité, jak se cítíte vy. A já musím říct, že jsem se po celou dobu líčení cítila opravdu dobře. Najednou jsem si uvědomila, že jsem objevila toho pravého člověka, který mě namaluje přesně tak, abych si v tom novém JÁ připadala přirozeně. Svatební šaty, nádherný účes a decentní, ale přesto krásné líčení, už jen doplnilo kouzelný obrázek samotné nevěsty její den. Vždycky mám radost, když objevím někoho, koho práce opravdu baví a naplňuje ho. Je to pak vidět i na spokojených zákaznících, protože z tohoto člověka vyzařuje pohoda a klid – stejně jako z paní Lucie. Jako začínající podnikatelku v tomto oboru bych ji alespoň touto cestou chtěla podpořit a doporučit ji ostatním zákaznicím, které teprve hledají svou novou ženu ze zrcadla. V jejích rukách ji najdete!

Monika Tomášová, učitelka z Moravy